Výrobcovia / značky

Tlačiarne na stuhy

Tlačiarne vyladené na potlač stúh (textilných etikiet), osobitá podpora a manuál pre čo najrýchlejšie používanie a uvedenie do prevádzky. Stačí Vám pár minút a už tlačíte. Potlač na kvetinárske stuhy, alebo saténové a nylónové určené na potlač termotransferom u nás v ponuke.

Tlačiarne na stuhy Počet produktov v kategórii: 4

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
 • 540,00 € Skladom do 3 dní

  Tlačiareň s vyšším rozlíšením, pre lepšie detaily, ostrejšie hrany a plnšiu výplň pri tlači. Ponúkame vám tlačiareň na potlač stúh, ktorá vám ušetrí čas, ktorý venujete ručnému písaniu a dodá vašim stuhám profesionálnu úroveň a rovnako aj rozšíri možnosti, ktoré môžete ponúknuť vašim zákazníkom a v neposlednom rade sa odlíšiť od konkurencie.

  540,00 €
  Skladom do 3 dní
 • 599,00 € Skladom do 3 dní

  Tlačiareň s vyšším rozlíšením, pre lepšie detaily, ostrejšie hrany a plnšiu výplň. Sieťová verzia tlačiarne, umožňujúca tlačiť po sieti. Ponúkame vám tlačiareň na potlač stúh, ktorá vám ušetrí čas, ktorý venujete ručnému písaniu a dodá vašim stuhám profesionálnu úroveň a rovnako aj rozšíri možnosti, ktoré môžete ponúknuť vašim zákazníkom a v neposlednom...

  599,00 €
  Skladom do 3 dní
 • 499,00 € Skladom - odosielame ihneď

  Ponúkame vám tlačiareň na potlač stúh, ktorá vám ušetrí čas, ktorý venujete ručnému písaniu a dodá vašim stuhám profesionálnu úroveň a rovnako aj rozšíri možnosti, ktoré môžete ponúknuť vašim zákazníkom a v neposlednom rade sa odlíšiť od konkurencie. Sieťová verzia tlačiarne, umožňujúca tlačiť po sieti z viacerých PC

  499,00 €
  Skladom - odosielame ihneď
 • 440,00 € Skladom - odosielame ihneď

  Ponúkame vám tlačiareň na potlač stúh, ktorá vám ušetrí čas, ktorý venujete ručnému písaniu a dodá vašim stuhám profesionálnu úroveň a rovnako aj rozšíri možnosti, ktoré môžete ponúknuť vašim zákazníkom a v neposlednom rade sa odlíšiť od konkurencie.

  440,00 €
  Skladom - odosielame ihneď
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek