Tlačiareň na stuhy, 203 dpi, USB Zväčšiť

Tlačiareň na stuhy - kvalita tlače 203 dpi

Ponúkame vám tlačiareň na potlač stúh, ktorá vám ušetrí čas, ktorý venujete ručnému písaniu a dodá vašim stuhám profesionálnu úroveň a rovnako aj rozšíri možnosti, ktoré môžete ponúknuť vašim zákazníkom a v neposlednom rade sa odlíšiť od konkurencie.

LAN verzia umožňuje tlač z viacerých PC.

Viac detailov

Skladom - odosielame ihneď

440,00 € s DPH

Detaily

Tlačiareň Vám ušetrí čas pri vypisovaní stúh fixkou, môžete potláčať tlačeným, ale aj písaným písmom. Môžete používať jazyk, ktorý neovládate (napr. ruština / azbuka). Môžete potláčať zlatým a strieborným písmom na čierne saténové stuhy a dodáte svojim produktom exkluzivitu. Hodí sa na potlač, či už smútočných stúh, alebo aj k príležitosti sobáša, osláv a pod.

Inštaláciu zvládne každý kto má základné znalosti s počítačom. Inštalácia trvá pár minút. Otvoríte pripravený dokument v programe MS Word, ktorý určite poznáte a dáte tlačiť. To je všetko. Postačí aj starý počítač s OS Windows 7 a program MS Word

Potláčať môžete stuhy v šírke do 110mm a dlhé 2,7 metra, prakticky však neobmedzene dlhé. Používať môžete vlastné kvetinárske stuhy, alebo naše nylónové a saténové stuhy.

Aká trvácna je potlač ?
Potlač vydrží všetky poveternostné podmienky - zimu, slnko, dážď.

Záruka
Na tlačiareň máte záruku 2 roky, na tlačovú hlavu je záruka 1 rok alebo 25 vytlačených kilometrov

Príslušenstvo