Výrobcovia / značky

Navíjače etikiet

Navíjače Godex automaticky navíjajú potlačené etikety - alebo nimi môže prevíjať etikety umiestnené na stojane. Páka zaručuje aby etikety neboli napnuté, alebo sa neodvíjali a preto nepotrebujete takmer žiadny váš zásah.

Navíjače etikiet Počet produktov v kategórii: 3

Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek
 • 549,60 € Skladom do 3 dní

  Výkonný navíjač etikiet do rýchlosti tlače 300mm/s, napnutie etiketového pásu určuje páka, takže žiadne trhanie etikiet, alebo dozor nad navíjaním. Spustíte tlač a na konci je perfektný, pevný a natočený kotúč. Vhodné aj na prevíjanie etikiet z kotúča na dutinku. Žiadne starosti. Možnosti nastavenia smeru navíjania a odvíjania. Šírka 8 palcov.

  549,60 €
  Skladom do 3 dní
 • 475,20 € Skladom - do 3 dní

  Výkonný navíjač etikiet do rýchlosti tlače 300mm/s, napnutie etiketového pásu určuje páka, takže žiadne trhanie etikiet, alebo dozor nad navíjaním. Spustíte tlač a na konci je perfektný, pevný a natočený kotúč. Vhodné aj na prevíjanie etikiet z kotúča na dutinku. Žiadne starosti. Možnosti nastavenia smeru navíjania a odvíjania. Šírka 6 palcov.

  475,20 €
  Skladom - do 3 dní
 • 406,80 € Skladom - odosielame ihneď

  Výkonný navíjač etikiet do rýchlosti tlače 300mm/s, napnutie etiketového pásu určuje páka, takže žiadne trhanie etikiet, alebo dozor nad navíjaním. Spustíte tlač a na konci je perfektný, pevný a natočený kotúč. Vhodné aj na prevíjanie etikiet z kotúča na dutinku. Žiadne starosti. Možnosti nastavenia smeru navíjania a odvíjania. Šírka 4 palce.

  406,80 €
  Skladom - odosielame ihneď
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek