Výrobcovia / značky

Zľavnený tovar

Snímače a Mobilné terminály

Snímače čiarového kódu a 2D kódu, symbolov (rastrov), rfid čipov, mobilné terminály, priemyselné a fixné (stacionárne) snímače

Snímače a Mobilné terminály Počet produktov v kategórii: 16

Podkategórie

 • Mobilné terminály

  Mobilné terminály sú mobilné počítače s OS Windows (CE, Mobile), alebo Android so snímačom čiarového kódu, snímačom RFID, alebo magentických kariet. Sú vybavené batériou s výdržou až desiatky hodín. On-line komunikáciu zabezpečuje Wi-Fi, Bluetooth, alebo LTE pripojenie, dáta je možné prenášať po sieti, alebo prostredníctvom USB pripojenia.

 • Snímače čiarového kódu

  Snímače čiarového kódu a 2D kódu, symbolov (rastrov), rfid čipov, priemyselné a fixné (stacionárne) snímače

 • Príslušenstvo k...

  Príslušenstvo k snímačom a terminálom, ako adaptéry, púzdra, antény, stojany, nabíjacie stanice a pod.

na stránke
Zobrazených 13 - 16 z 16 položiek
 • 120,00 € Skladom - odosielame ihneď
  Výpredaj
 • 84,00 € Skladom - odosielame ihneď
  Výpredaj

  The MS320 is a scanner that matches a laser scanner in performance by incorporating aggressive long range CCD scanning technology. Besides supporting most common one dimensional barcodes the MS320 also supports a two dimensional barcode, PDF417. This barcode is selected for applications in areas such as the automotive industry

  84,00 €
  Skladom - odosielame ihneď
 • 394,80 € Skladom - odosielame ihneď
  Výpredaj

  Tento snímač je vhodný pre priemyselné snímanie všade tam kde je nutné pevné (fixné) umiestnenie. Jednoduché snímanie čiarových a 2D kódov. Tlačidlo na rýchlu kalibráciu a nastavenie. Rastrový snímač vie čítať viacero symbolov v rôznych vzdialenostiach a umiestneniach, dokonca ak je poškodený, alebo neúplný. Záruka je 1 rok.

  394,80 €
  Skladom - odosielame ihneď
 • 358,80 € Skladom - odosielame ihneď
  Výpredaj

  Tento snímač je vhodný pre priemyselné snímanie všade tam kde je nutné pevné (fixné) umiestnenie. Jednoduché snímanie čiarových a 2D kódov. Tlačidlo na rýchlu kalibráciu a nastavenie. Rastrový snímač vie čítať viacero symbolov v rôznych vzdialenostiach a umiestneniach. Záruka je 1 rok.

  358,80 €
  Skladom - odosielame ihneď
Zobrazených 13 - 16 z 16 položiek